Warkocz do łóżeczka

Ochraniacz do łóżeczka

Kiedy czekasz na przyjście swojego dziecka na świat, poświęcasz czas starannym przygotowaniom. I nie ma to znaczenia, czy dopiero zadebiutujesz w roli rodzica, czy możesz już pochwalić się zdobytym doświadczeniem. Zawsze zależy Ci na tym, aby elementy wyprawki były piękne, solidnie wykonane, bezpieczne i komfortowe w użytkowaniu przez Ciebie i maluszka. Jednym z nich jest bez wątpienia ochraniacz do łóżeczka. 

Jego rolą, wbrew pozorom, jest nie tylko zabezpieczanie twardych szczebelków, aby nie wpijały się w ciało dziecka podczas snu, ale też dekoracja. Całość prezentuje się niezwykle estetycznie, gdy zdecydujesz się na wybór ochraniacza na łóżeczko warkocza. Ten splot jest solidny i dekoracyjny, doskonały jako akcent wnętrz skandynawskich, glamour oraz nowoczesnych. Nic dziwnego, że pokochali go rodzice na całym świecie! 

Warkocz do łóżeczka – gotowy lub hand made

Prezentujemy gotowe warkocze do łóżeczek, które są dostępne w wielu wariantach do wyboru. Przede wszystkim wskaż kolor, a właściwie połączenie dwóch, trzech kolorów, w jakich mamy wykonać Twój ochraniacz do łóżeczka. Dostępne są następujące warianty:

  • szaro-różowe,
  • szaro-żółto-białe,
  • szaro-miętowe,
  • różowe,
  • szaro-białe.

A może masz czas i możliwości, aby samodzielnie zrobić warkocz do łóżeczka? Do tego typu prac ręcznych potrzebujesz solidnych materiałów, a takim jest bez wątpienia gruba włóczka dostępna w naszej ofercie. Też występuje w kilku wariantach – cieńszym i grubszym, a dodatkowo w odcieniu miętowym, jasno- i ciemnoszarym, błękitnym, karmelowym, żółtym, białym i innych. Koniecznie sprawdź cały asortyment! A jeśli dopiero będziesz uczyć się plecenia, niezwykle przydatny okaże się nasz praktyczny przewodnik. 

Zakup ochraniacza do łóżeczka online

Na zakupy w naszym sklepie zapraszamy przyszłych rodziców, ale nie tylko. Serdecznie zachęcamy do zrobienia udanego prezentu z okazji baby shower lub tuż po narodzinach nowego członka rodziny. Ochraniacz do łóżeczka to doskonały upominek od dziadków, cioć, a także przyjaciół. Jest przede wszystkim praktyczny, a także niezwykle estetyczny. Rozłożony w łóżeczku chroni maluszka, ale też izoluje go przed chłodem czy przeciągami. W późniejszym czasie świetnie sprawdza się jako ozdoba dziecięcych pokojów i oczywiście fascynująca zabawka.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3