Dostawa i płatność

Dostawa

Zamówienia produktów gotowych i materiałów realizujemy w terminie od 1 do 4 dni roboczych + czas dostawy zależny od wybranej opcji dostawy.

Czas realizacji produktów na zamówienie jest zależny od wielkości i stopnia skomplikowania zamówienia, jednak zwykle wynosi do 10 dni roboczych + czas dostawy zależny od wybranej opcji dostawy.

Przy zamówieniu możesz wybrać następujące formy dostawy:

  • Kurier DHL: czas dostawy minimum 1 dzień roboczy po spakowaniu zamówienia
  • Kurier DPD: czas dostawy minimum 1 dzień roboczy po spakowaniu zamówienia
  • PaczkawRuchu: czas dostawy minimum 4 dni robocze po spakowaniu zamówienia
  • Poczta Polska: czas dostawy minimum 3 dni robocze po spakowaniu zamówienia
  • InPost Paczkomaty 24/7: czas dostawy około 2 dni roboczych po spakowaniu zamówienia

Chcemy dać Ci możliwość wyboru najdogodniejszej dla Ciebie formy dostawy bez oglądania się na koszty. Dlatego cena dostawy, niezależnie od wybranego sposobu, wynosi 10 zł.

W przypadku płatności za pobraniem (dostępne tylko dla wysyłki kurierem DPD lub DHL) cena dostawy wynosi 20 zł.

Płatność

W przypadku wyboru płatności przed wysyłką zamówienia możesz wybrać sposób płatności spośród oferowanych przez Operatora płatności.

Operatorem płatności jest serwis przelewy24.pl, którego właścicielem jest PayPro Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kanclerskiej 15, 60-327 Poznań, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, numer NIP 7792369887, o kapitale zakładowym wynoszącym 4.500.000,00 zł, w całości opłaconym.