Zwroty i reklamacje

Zależy nam na tym, aby zakupione u nas produkty i materiały spełniały wszystkie Twoje oczekiwania. Mamy jednak świadomość, że czasem coś może pójść nie po naszej myśli, dlatego na tej stronie zawarliśmy wszelkie informacje, co możesz zrobić, gdy chcesz zwrócić bądź zareklamować produkt. Twoje dobro stawiamy na pierwszym miejscu!

Zwroty

Przysługuje Ci prawo odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od dokonania zakupu. Wyjątkiem od tego są, zgodnie z § 7 ust. 3 naszego Regulaminu, umowy, w których przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji Kupującego lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

Zapis ten dotyczy jedynie produktów, w opisach których jasno zawarto informację, że jest to produkt wykonywany na zamówienie Kupującego.

Dla pozostałych produktów w terminie 14 dni od zawarcia umowy poinformuj nas o zamiarze odstąpienia od umowy. Możesz w tym celu wykorzystać formularz odstąpienia od umowy: https://www.wyplatamy.pl/formularz_reklamacji_zwrotu/

Zwracane produkty prześlij na adres:

Pakujemy.pl
533 544 605
Nowopszczyńska 28
44-240 Żory

Pamiętaj, że pokrywasz wszystkie bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy, takie jak opakowanie i przesyłka.

Reklamacje

W przypadku, gdy stwierdzisz wadliwość zakupionego u nas produktu, możesz reklamować go w oparciu o rękojmię. Możesz w tym celu wykorzystać formularz odstąpienia od umowy: https://www.wyplatamy.pl/formularz_reklamacji_zwrotu/

Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe, nie później niż w ciągu 14 dni od daty otrzymania Twojego zgłoszenia reklamacyjnego.

Więcej informacji

Więcej informacji na temat zwrotów i reklamacji znajdziesz w naszym Regulaminie sprzedaży. Możesz też skontaktować się z nami bezpośrednio na biuro@wyplatamy.pl.