Kreatywne warsztaty z wyplatania na palcach

Chcesz zorganizować intrygujące i niesztampowe wydarzenie dla grupy osób? Szukasz czegoś ciekawego w ramach integracji pracowniczej, a może po prostu chcesz spędzić wyjątkowo czas z przyjaciółmi? W takich przypadkach wybierz nasze warsztaty z wyplatania!

Przykładowo, jest to idealne miejsce dla zorganizowanego grona kreatywnych osób, takich jak koło gospodyń czy grupa rękodzielnicza. To niepowtarzalna okazja, żeby takie osoby wzniosły swoją kreatywność na zupełnie inny poziom.

Jednak pamiętaj, że aby cieszyć się naszymi warsztatami, wystarczą jedynie chęci udziału – nie musisz mieć grupy. Możesz wykupić pojedyncze miejsce na takie wydarzenie i przeżyć to z nieznanymi Ci ludźmi. To świetna okazja na niebanalne spędzenie czasu połączone z poznawaniem ciekawych osób.

Podsumowując – zarezerwuj u nas warsztaty dla zorganizowanej przez Ciebie grupy albo po prostu wykup sobie miejsce na jeden z dostępnych terminów!


Własnoręczne tworzenie… ale czego?

Na naszych warsztatach uczestnicy nie tylko dowiadują się co nieco na temat techniki wyplatania grubą włóczką, ale także własnoręcznie wyplatają z niej koc! Dosłownie własnoręcznie, bo głównym założeniem jest dzierganie na rękach z grubej włóczki – bez użycia szydełka czy drutów. Nie musisz się niczym martwić, bo zapewniamy włóczkę w wybranym przez Ciebie kolorze, a także solidną porcję wiedzy, dzięki której nawet po warsztatach będziesz mogła powtórzyć ten wyczyn.

Musisz wiedzieć, że nasze warsztaty z wyplatania koców na rękach są przeznaczone głównie dla osób początkujących. Nie potrzebujesz więc żadnego doświadczenia w temacie rękodzieła – dowiesz się od nas wszystkiego, co będzie Ci potrzebne do dziergania na palcach. A z warsztatów wyjdziesz nie tylko z własnym kocem, ale także z wiedzą, która pozwoli Ci tworzyć kolejne projekty.

Jeśli jednak Twoja grupa ma jakieś doświadczenie w dzierganiu, to możemy wspólnie wybrać coś o większym stopniu trudności – wyplatanie maskotek czy torebek z włóczki tube jest o kilka poziomów wyżej i powinno zaspokoić nawet największe żądze kreatywności. A jak masz jakieś specjalne życzenie co do tematu wyplatania w zorganizowanej przez Ciebie grupie, to odezwij się do nas – zobaczymy, co da się zrobić!

Warto to z nami przeżyć! A dlaczego?

Polecamy wybrać naszą ofertę, a to chociażby po to, abyś poczuła relaks płynący z takiego hobby. Wyplatanie na palcach ma wiele zalet, jeśli chcesz je wszystkie poznać, to przeczytaj nasz wpis – „6 korzyści, jakie da Ci dzierganie na palcach!”.

Warsztaty z wyplatania pozwolą Ci odpocząć w kreatywny sposób. Musisz wiedzieć, że jest to bardzo wdzięczne hobby, w którym efekty są szybko widoczne, a podstawy tej sztuki łatwe do opanowania. To także bardzo wciągające, więc jak już zaczniesz przygodę z dzierganiem na palcach, to ciężko ją ot tak zakończyć.

Uwielbiamy inspirować innych do zanurzania się w naszej ukochanej pasji. Warsztaty z wyplatania na rękach to wydarzenie, na którym można zaobserwować jak ludzi z pozornie różnych bajek łączy przyjemność płynąca z wyplatania. Niezwykle nas to cieszy, bo uważamy, że dzierganie powinno właśnie łączyć, a nie dzielić.

Na warsztatach przy jednym stole swój koc plotą osoby, które na co dzień mają własne zmartwienia i obowiązki, a wspólnie spędzony czas przy wyplataniu sprawia, że czują się zrozumiane. Inżynier, fryzjerka, fotograf, lekarz, programista… – tyle różnych światów, które połączyło jedno hobby. A w towarzystwie dziergania często płyną długie rozmowy i to tak, że nie wiadomo, kiedy mijają te 3 godziny!

Zarezerwuj termin na warsztaty!

Zapisanie się na nasze wydarzenie odbywa się poprzez stronę internetową firmy Feblik.pl, czyli naszego partnera w temacie organizacji warsztatów. Tam też możecie znaleźć więcej informacji na ten temat.

Zanim się zapiszesz, podsumujmy najważniejsze informacje: w warsztatach bierze udział 4-8 osób (w wieku minimum 14 lat), odbywają się one w Warszawie, trwają 3 godziny i kosztują 320 zł od osoby (cena zawiera 5 motków włóczki w wybranym przez Ciebie kolorze). Wybierz któryś z dostępnych terminów lub napisz do nas i zarezerwuj termin dla zorganizowanej przez Ciebie grupy.

Interesuje Cię nasza oferta, ale w innym mieście? A może chcesz zaplanować swojej grupie wyplatanie czegoś innego niż koca? To żaden problem, w przypadku indywidualnego zapytania możemy wszystko dostosować pod Ciebie! Odezwij się do nas na Feblik.pl.

Mamy nadzieję spotkać Cię na warsztatach!

Do następnego dziergania!